Novinky

novinky
Už čtvrt století pro vás čistíme kanalizace

Už čtvrt století pro vás čistíme kanalizace

27. dubna jsme oslavili již 25 let od založení firmy. Velké díky tedy patří všem zakázníkům, obchodním partnerům a našim zaměstnancům.

Změna sídla společnosti

Změna sídla společnosti

Vážení zákazníci a obchodní partneři. Od 20.3. 2018 jsme změnili sídlo firmy na adresu: K Hájům 2639/7. Vlastně jsme formálně převedli sídlo na naší provozovnu, kde fyzicky sedíme a odkud k vám vyrážíme.

2018 - nový ceník firmy Herčík a Kříž

Nový ceník čištění kanalizací na rok 2018

Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé firmy. Rádi bychom vám popřáli všechno nejlepší do nového roku a poděkovali vám za projevenou přízeň a důveru v naše služby. Od 1.1. 2018 jsme upravili náš ceník, aby lépe odpovídal kvalitě našich služeb a moderní výkonné technice.

čištění kanalizace o Vánocích a na Nový rok

Čištění kanalizace o Vánocích a na Silvestra

Vážení zákazníci, držíme pro vás havarijní pohotovost na čištění kanalizace a domovních odpadů o vánočních svátcích i mezi nimi. Budete-li mít problém s kanalizací, stačí zavolat.

 Nový vůz na čištění kanalizace a čištění domovních odpadů

Nový vůz na čištění kanalizace a čištění domovních odpadů

Neustále se snažíme modernizovat techniku, abychom vám mohli poskytnout ty nejkvalitnější služby. Proto jsme si pořídli nový vysoce výkonný vůz na čištění domovní kanalizace a stoupaček.

Ucpaný záchod

Ucpaný záchod

Máte ucpaná záchod a nechcete se špinit fekáliemi? Zavolejte nám. Máme 7 vysoce výkonných vozů, které si poradí s každou ucpávkou.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli