Poradna

Poradíme co s ucpaným odpadem, nebo vysvětlíme z čeho se skládá cena za čištění kanalizace

V sekci články najdete různé rady a články jako je třeba jak vyčistit ucpaný odpad, jaké jsou nejčastější závady na kanalizaci nebo jak předcházet ucpávání odpadu.

V sekci nejčastější dotazy najdete odpovědi na otázky jako z čeho se skládá cena za čištění kanalizace, co dělat, když se mi ucpe odpad a další.

Poradna jak na kanalizace

ODBORNÉ ČLÁNKY

Oprava kanalizace je kolikrát možná i bezvýkopově

Oprava kanalizace je kolikrát možná i bezvýkopově

Opravy kanalizace máme právem spojené s rozkopanou ulicí, uzávěrkami a dalšími nepříjemnostmi. Jsou ale potřebné, odkládat se nedají. Navíc je dnes možné řadu oprav provést bezvýkopově.

Se správnou technikou je čištění kanalizace hračka

Se správnou technikou je čištění kanalizace hračka

Ucpané potrubí ve stoupačkách nebo domovní odpad? Neodtékající městská kanalizace? Pro profesionály s dobrou výbavou je tohle hračka. Čištění kanalizací a odpadů je špinavá práce, na kterou však nemusíte být sami. Moderní technika pomůže dosáhnout lepšího výsledku za kratší čas. A když se bavíme o neodtékajícím odpadu či kanalizaci, o čas jde především.

Proč provádět revize kanalizace

Proč provádět revize kanalizace

Včasné provedení revize kanalizace Vám může ušetřit nemalé finanční náklady, které byste vynaložili např. na likvidaci vzniklé havárie. Zvláště doporučujeme myslet na revizi kanalizace před provedením nových podlah nebo povrchů. Vyhnete se tak šoku, který by na Vás čekal po zjištění, že kanalizace vedoucí pod nově položenou dlažbou je v havarijním stavu a potřebuje stavební opravu.

Nejčastější dotazy

Z čeho se skládá cena za čištění kanalizace?
Cena za čištění kanalizace se skládá z ceny za čištění, z ceny za dopravu a případně ceny za likvidaci vytěženého odpadu. Veškeré informace a sazby naleznete v podrobném ceníku služeb.
Mám ucpanou domovní přípojku DN 200, cca 12 m. Kolik bude stát vyčištění? Bydlím v Praze.
Cena za vyčištění ucpané přípojky bude 2 670,- Kč bez DPH. Cena se skládá z čištění kanalizace (12 × 160,- Kč/m = 1 920,- Kč) a z paušálního poplatku za výjezd techniky v Praze (750 Kč/výjezd.) Stejnou cenu zaplatí i obyvatelé Kladna, Roztok a Berouna, pro které je stejný paušální poplatek za výjezd čistícího vozu jako pro Prahu.
Kdy máte volný termín?
Volný termín si ověřte a zamluvte přes dispečink na tel. 604 208 684. Popište svůj problém a dispečer vám nabídne nejbližší volný termín. Máme dostatek výkonné techniky, abychom vám vyšli vstříc co nejdříve.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.