Poradna

Poradíme co s ucpaným odpadem, nebo vysvětlíme z čeho se skládá cena za čištění kanalizace

V sekci články najdete různé rady a články jako je třeba jak vyčistit ucpaný odpad, jaké jsou nejčastější závady na kanalizaci nebo jak předcházet ucpávání odpadu.

V sekci nejčastější dotazy najdete odpovědi na otázky jako z čeho se skládá cena za čištění kanalizace, co dělat, když se mi ucpe odpad a další.

Poradna jak na kanalizace

ODBORNÉ ČLÁNKY

Vývoz septiku i s vyčištěním!

Vývoz septiku i s vyčištěním!

Septik se pomalu plní a přichází čas objednat si auto na jeho vývoz? Zavolejte nám. Na odvoz fekálií jsme odborníci a vašemu septiku dopřejeme kompletní péči. Kromě vývozu ho na přání můžeme i vyčistit tlakovou vodou – bude jako nový.

Oprava kanalizace je kolikrát možná i bezvýkopově

Oprava kanalizace je kolikrát možná i bezvýkopově

Opravy kanalizace máme právem spojené s rozkopanou ulicí, uzávěrkami a dalšími nepříjemnostmi. Jsou ale potřebné, odkládat se nedají. Navíc je dnes možné řadu oprav provést bezvýkopově.

Se správnou technikou je čištění kanalizace hračka

Se správnou technikou je čištění kanalizace hračka

Ucpané potrubí ve stoupačkách nebo domovní odpad? Neodtékající městská kanalizace? Pro profesionály s dobrou výbavou je tohle hračka. Čištění kanalizací a odpadů je špinavá práce, na kterou však nemusíte být sami. Moderní technika pomůže dosáhnout lepšího výsledku za kratší čas. A když se bavíme o neodtékajícím odpadu či kanalizaci, o čas jde především.

Nejčastější dotazy

Z čeho se skládá cena za čištění kanalizace?
Cena za čištění kanalizace se skládá z ceny za čištění, z ceny za dopravu a případně ceny za likvidaci vytěženého odpadu. Veškeré informace a sazby naleznete v podrobném ceníku služeb.
Mám ucpanou domovní přípojku DN 200, cca 12 m. Kolik bude stát vyčištění? Bydlím v Praze.
Cena za vyčištění ucpané přípojky bude 3130 Kč bez DPH. Cena se skládá z čištění kanalizace do 10m v ceně 2000 Kč plus ceny za další dva metry v ceně 340 Kč (2m × 170 Kč/m) a z paušálního poplatku za výjezd techniky v Praze (790 Kč/výjezd.) Stejnou cenu zaplatí i obyvatelé Kladna, Roztok a Berouna, pro které je stejný paušální poplatek za výjezd čistícího vozu jako pro Prahu.
Kdy máte volný termín?
Volný termín si ověřte a zamluvte přes dispečink na tel. 604 208 684. Popište svůj problém a dispečer vám nabídne nejbližší volný termín. Máme dostatek výkonné techniky, abychom vám vyšli vstříc co nejdříve.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.