Čištění kanalizace Praha a okolí

Problémy s kanalizací? Přijedeme třeba do hodiny!

Ročně vyjíždíme k více jak 6.000 případům čištění kanalizací, stok a potrubí. V Praze, Středočeském kraji a na větší zásahy i po celé ČR. Proč? Máme 14 vozů s nejvýkonnější technikou, která by uvolnila i kanalizaci ucpanou slonem. Rychle, dobře a levně.

čištění kanalizace Praha a okolí
ikona

Objednejte si vyčištění kanalizace

Čištění kanalizace, která nepotřebuje okamžitý zásah objednávejte ve všední den od 6:30 do 15:00 na tel. 604 208 684 nebo přes online formulář.

V havarijních případech jsme vám k dispozici do 18:00.

Neexistuje kanalizace, kterou bychom nezvládli. Od městských kanalizací, stok na hlavních řadech, potrubí venku i ve stoupačkách až po domovní odpady a odtoky.

Po 31 letech zkušeností ručíme za profesionální a rychlou práci, ale také nízkou cenu. Používáme až 4× výkonnější techniku oproti běžným čisticím vozům, takže stejnou práci zvládneme rychleji. Recyklační vozy vystačí s cisternou vody i při čištění dlouhých úseků. O kvalitě naší práce svědčí více než 18.000 spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Navíc platíte jen za dokonale vyčištěnou kanalizaci. I kdybychom potrubí museli protáhnout 10×, vy zaplatíte pouze celkové čištění. A v ceně máte práci minimálně 2 techniků.

Vyřešíme jakýkoli problém s kanalizací v celém rozsahu. Nepotřebujete shánět další firmy.

Recykling na čištění kanalizace
ikona

Máme techniku na čištění velké i malé kanalizace

Recyklační vozy používáme k čištění stok, kanalizací a potrubí v obcích, firemních areálech nebo u vodohospodářů. Systém nasává zpět nečistoty včetně vody, tu hned recykluje a používá k dalšímu čištění. Ostatní technika vyjíždí na čištění kanalizací, domovních odpadů a potrubí menšího profilu. Má vybavení k čištění tlakovou vodou i motorovými pery. Jakoukoli kanalizaci vyčistíme během 1 výjezdu.

PROČ CHTÍT NA ČIŠTĚNÍ KANALIZACE HERČÍKA A KŘÍŽE

na trhu od roku 1993, více než 18.000 zákazníků a přes 6.000 zásahů ročně mluví za nás

14 výkonných čisticích vozů zvládne práci rychleji a pro vás levněji

bez výmluv a odkládání odstraníme jakoukoli ucpávku potrubí

naši technici neutečou ani od sebevětšího problému

děláme všechny služby související s kanalizacemi

platíte jen za vyčištění, ne za opakované pokusy
nejvýhodnější poměr výkonu a ceny čištění

Čistíme kanalizace nejenom v Praze

Pro města Beroun, Kladno a Říčany máme zvýhodněný paušální poplatek za dopravu oproti ceně za ujeté kilometry.

OBJEDNEJTE SI ČIŠTĚNÍ KANALIZACE U HERČÍKA A KŘÍŽE

Napište nám svůj problém s kanalizací. Dispečer vám poradí, sdělí orientační cenu a domluvíte si termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Pro havarijní čištění kanalizace volejte na tel. 604 208 684 od 6.30 do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Vybraná zákaznická reference

„Odbor místního hospodářství Úřadu městské části Praha - Zbraslav oceňuje postup i kvalitu služeb společnosti Herčík a Kříž, která poskytuje kompletní servis při řešení problémů s kanalizací.

Spolupráce je bezproblémová, všechna práce byla předána v očekávané kvalitě, dohodnutém rozsahu a stanovené termíny firma nikdy nepřekročila.

Na Vaší společnosti oceňujeme především profesionální přístup, operativnost a příznivou cenu vzhledem k rozsahu služeb.”

— Štěpán Vacek, DiS —
vedoucí OMH ÚMČ Praha - Zbraslav

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli