Používáme špičkovou techniku

V našem oboru na velikosti záleží. A na výkonu také

Proto máme nejvýkonnější a nejmodernější techniku, která kanalizaci prověří, vyčistí a uvolní rychleji, lépe a pro vás levněji. A ještě jednu výhodu oceníte. Poradíme si s každým problémem, který vás u kanalizace a potrubí potká. Navíc hned a na jediný výjezd.

Naše technika

Čisticí a sací vozy

V naší fialovo-zelené stáji sázíme na spolehlivé vozy SCANIA, MAN, RENAULT, AVIA a IVECO. Vozy s recyklační nástavbou používáme na sání kalů a čištění stok, kanalizací i potrubí velkých profilů. Menšími vozy s tlakovou vodou a mechanickými pery čistíme potrubí menších profilů a domovní odpady.

Kamerové systémy

4 kamerovými systémy kontrolujeme kanalizační potrubí a přípojky. Během kamerové prohlídky vyměřují velikosti trhlin, přesah hrdel, ovalitu, deformaci a spád potrubí. Do obrazu pak prolínají ujetou vzdálenost kamery i popis závad, abychom vám s protokolem mohli předat i videozáznam na CD.

Frézy na kanalizaci a potrubí

Máme jak frézy na prorostlé kořeny, tak i na ztvrdlý beton. Řízené robotické frézy prolezou potrubí, rozdrtí i nejtvrdší překážky a ty pak odplaví vodní tryska. Díky kameře nejdeme naslepo a problém vyřešíme rychleji. Bude-li třeba, potrubí opravíme bez výkopu či výkopem a úsek vyvložkujeme.

Zkoušky těsnosti

Těsnost testujeme klasickými metodami vodou o volné hladině nebo stlačeným vzduchem, ale používáme i nejmodernější způsob zkoušky těsnosti řízený počítačem. Ten zakresluje graf průběhu a rovnou do protokolu vyhodnocuje výsledek zkoušky. Nebo s námi sledujte vše v terénu na monitoru.

OBJEDNEJTE SI ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU S KANALIZACÍ

Potřebujete experty s pořádnou technikou? Napište a dispečer vám poradí, spočítá cenu a domluvíte si termínu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Volejte od 6:30 do 15:00 na tel. 604 208 684, pro havarijní čištění kanalizace do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné