Proč si vyberete
Herčíka a Kříže

Na velikosti a výkonu záleží. A že máme co ukázat!

Vyřešíme jakýkoli problém s kanalizacemi a odpady. Ročně jich zvládneme přes 6.000. Zeptejte se našich více než 18.000 zákazníků, proč zavolali nás, když jim potíže přetékaly přes kotníky. Někdo tu špinavou práci dělat musí. A my ji děláme zatraceně dobře. Už od toku 1993.

proč Herčíka a Kříže
ikona

Máme už něco za sebou – až vás přepadne problém s odpady, nenecháme vás v tom. Za těch 30 let jsme vychytali všechny mouchy a makáme rychle, ale bez chyb. Naše technika jezdí po Praze, Středočeském kraji i celé ČR. Nepřehlédnete ji. Je fialová a zelená.

ikona

Garantujeme nejlepší poměr ceny a výkonu – používáme výkonnou techniku, která pracuje rychleji a pro vás levněji. V našem oboru na velikosti a výkonu záleží. Vyzkoušejte si, kolik času u vás stráví firma se slabší technikou a na kolik vás to přijde. My už to zkusili.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu – při čištění nejezdíme sem a tam pro vodu ani ji nenapouštíme z vašeho vodovodu. To bychom zestárli čekáním na doplnění a vy byste se nedoplatili. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí i několik dní s tím, co jim natankujeme u nás.

ikona

Sebevětší ucpávka se neudrží – vyčistíme kanalizaci, ať je sebevíc ucpaná. Firma se slabší technikou vám po marných pokusech namluví, že je potrubí zlomené a nejde vyčistit. Zaplatíte za čištění i zbytečnou opravu. Přitom by stačila pořádná technika. Třeba ta naše.

ikona

Účtujeme jen vyčištění, ne pokusy – vyčištěná kanalizace pro nás znamená, že po odjezdu je čistá, bez sedimentů a usazenin. I kdybychom potrubí projeli desetkrát, vy platíte jedno čištění. Pokud si některá firma účtuje „opakované čištění“, dost se vám to prodraží.

ikona

Čistíme vodou i motorovými pery – naše vozidla mají techniku pro čištění kanalizací tlakovou vodou i mechanické čištění domovních odpadů. Kanalizaci i odpady tak vyčistíme během jediného výjezdu a vy nemusíte platit za příjezd více vozů.

ikona

V ceně vám dáme i techniky – neúčtujeme práci techniků ani demontáž a montáž čistících kusů, poklopů a podobných maličkostí. Menší firma vám k technice připočte i práci lidí. Nám ale připadá fér nechat v ceně služby i práci minimálně 2 techniků. Samy ty stroje nepracují.

UŽ VÍTE, PROČ SI VYBERETE HERČÍKA A KŘÍŽE?

Napište nám svůj problém s kanalizací. Dispečer vám poradí, sdělí orientační cenu a domluvíte si termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Pro objednání služeb volejte od 6:30 do 15:00 na tel. 604 208 684 a pro havarijní čištění kanalizace a odpadů do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné