Novinky

novinky
Veselé Vánoce a provozní doba během svátků

Veselé Vánoce a provozní doba během svátků

Vážení partneři a naši zákazníci, v tuto sváteční dobu bychom chtěli využít příležitosti a popřát vám všem krásné a pokojné Vánoce.

30 let zkušeností - Herčík a Kříž

Herčík a Kříž slaví 30 let!

Víte, ve kterém roce se ČR osamostatnila, na post prezidenta nastoupil Václav Havel, základní vojenská služba byla zkrácena na 12 měsíců a železničáři stávkovali za zvýšení mezd? My ano. Psal se rok 1993. Ve stejném roce totiž vznikla firma Herčík a Kříž. Letos slavíme 30leté výročí!

Nový ceník služeb pro rok 2023

Nový ceník služeb pro rok 2023

Vážení zákazníci. Od 1. 1. 2023 pro vás máme nový ceník našich služeb. Změnu jsme udělali z důvodu neustálého navyšování cen energií, nafty, inflace a v neposlední řadě mezd zaměstnanců. Změny nejsou nějak veliké a odpovídají komplexnosti a kvalitě našich služeb.

Veselé Vánoce přeje firma Herčík a Kříž

Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Držíme pro vás havarijní pohotovost i během svátků!

Přejeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům a přátelům Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022! V případě potřeby havarijního čištění ucpané kanalizace jsme tady pro vás i o vánočních svátcích.

Nový vůz na kamerové prohlídky kanalizace

Nový vůz na kamerové prohlídky kanalizace

Pořídili jsme si nový vůz na revize kanalizace kamerou. Vůz je kompletně vybaven pro prohlídky kanalizace všech profilů, včetně satelitní kamery pro pohlídky přípojek z hlavních řadů.

Na vybraných vozech možnost platby kartou

Na vybraných vozech možnost platby kartou

Vážení zákaznící, na vybraných vozech máte možnost zaplatit za naše služby platební kartou. Přijímáme všechny standardní platební karty VISA, MasterCard či Maestro. Platební terminál podporuje mj. také služby Google Pay a Apple Pay.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli