Ceníky služeb

Být nejlepší i nejlevnější není možné. 
Nebo ano?

Ceníky služeb Herčík a Kříž
ikona

Slevy na zakázky většího rozsahu

Ceníky počítají s menšími zakázkami. Pro větší zásahy vám zpracujeme cenovou nabídku s výraznou slevou. Stálým zákazníkům také nabízíme slevy podle objemu služeb za období. Spolupráci s vámi probere Jan Kříž na tel. 603 266 824, případně pište přes online formulář.

Na vybraných vozech můžete platit kartou, nebo pomocí Google, nebo Apple Pay. Možnost platby kartou si ověřte při objednávce u našeho dispečera.

platba kartou za služby pro kanalizace

O KTEROU SLUŽBU MÁTE ZÁJEM?

PROČ JSME LEVNĚJŠÍ NEŽ KONKURENCE

icona

Používáme nejvýkonnější techniku, která svou práci odvede rychleji. Místo hodiny, kterou by u vás strávila jiná firma se slabší technikou, my máme hotovo za 20 minut. I když má naše konkurence nižší sazbu, u nás ve finále zaplatíte méně.

icona

Troufneme si na sebevětší ucpávku. Konkurence se slabší technikou vám po marných pokusech sdělí, že je kanalizace zlomená a nejde vyčistit. A ještě zaplatíte za zbytečnou opravu údajné závady. Přitom by stačila naše výkonnější technika.

icona

Vyčištěná kanalizace pro nás znamená, že po odjezdu je naprosto čistá, bez sedimentů a usazenin. I kdybychom potrubí měli pročistit desetkrát, vy zaplatíte pouze za výsledek. Pokud vám jiná firma účtuje „opakované čištění“, může se vám jejich služba hodně prodražit.

icona

Čisticí auta mají dostatečně velké cisterny, abychom nemuseli jezdit sem a tam pro vodu nebo dokonce čekat na naplnění z vašeho vodovodu. Ušetříme tím tak čas i vaše peníze.

icona

Vozidla mají techniku pro čištění tlakovou vodou i mechanické čištění motorovými pery. Vaši kanalizaci i domovní odpady tak vyčistíme během jediného výjezdu.

icona

V ceně čištění je i práce alespoň 2 techniků. Konkurence vám k práci vozů připočte ještě práci technika. My ne. Neplatíte za techniky ani za otevření a uzavření revizních šachet a čistících kusů.

icona

Používáme jen vlastní techniku. My neplatíme za pronájem vozů, vy neplatíte za zprostředkování. Na každý problém s kanalizací vyjedeme s naší technikou, která jej vyřeší.

icona

Udržujeme kanalizace v chodu už od roku 1993. Vychytali jsme všechny mouchy a naučili se pracovat rychle a zároveň bez chyb. V našem oboru se vyplatí výkon, a proto používáme jen nejvýkonnější techniku. Poznáte ji snadno. Nese naše firemní barvy. Fialovou a zelenou.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

icona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

icona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

icona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

OBJEDNEJTE SI SPECIALISTY NA KANALIZACE

Napište nám svůj problém s kanalizací. Dispečer vám poradí, sdělí orientační cenu a domluvíte si termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Pro havarijní čištění kanalizace a odpadů volejte na tel. 604 208 684 od 6.30 do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli