Novinky

novinky
čištění kanalizace o Velikonocích

Havarijní čištění kanalizace o Velikonocích

O velikonočních svátcích 14. - 17. 4. 2017 pro vás zajišťujeme havarijní čištění vaší ucpané kanalizace. V případě potřeby volejte 604 208 684 a domluvte si termín čištění. Jsme vám k dispozici od 8:00 do 17:00.

Začalo jaro, nejvyšší čas na čištění dešťové kanalizace

Začalo jaro, nejvyšší čas na čištění dešťové kanalizace

Právě nyní, na začátku jara, je nejlepší čas na pravidelnou kontrolu a případné čištění vaší dešťové kanalizace jako jsou gajgry a dvorní gule.

přijmeme zaměstnance na čištění kanalizací

Přijmeme zaměstnance na čištění kanalizací

Přijmeme technika na čištění kanalizace a s tím spojené práce s řidičským průkazem sk. B nebo C. Plat 25 - 35.000,- dle zkušeností a odpracovaných hodin.

čištění kanalizace o vánočních svátcích

Havarijní čištění kanalizace o Vánocích a na Silvestra

Vážení zákazníci, oproti konkurenčním firmám nemáme mezi svátky závodní dovolenou a jsme vám plně k dispozici. Stejně tak pro vás držíme havarijní pohotovost na čištění kanalizace a čištění domovních odpadů o Vánocích a na Silvestra.

Úspěšně jsme absolvovali recertifikační audit managementu kvality

Úspěšně jsme absolvovali recertifikační audit managementu kvality

Recertifikační audit jsme absolvovali dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a je to další důkaz toho, že vám chceme poskytovat komplexní služby pro kanalizace té nejvyšší kvality!

čištění kanalizace o prázdninách

Čištění kanalizace a odpadů o prázdninách

Už jste to možná zažili. Máte problém s domovním odpadem, voláte svého instalatéra a on je zrovna na dovolené... To se Vám u nás nestane!!!

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli