28 let zkušeností a novinky z firmy

Včera jsme oslavili výročí 28 let od založení firmy. Proto bychom vám všem, našim zákazníkům a obchodním partnerům, chtěli poděkovat za dosavadní přízeň a důvěru, bez které bychom nebyli tam kde teď. Dále vám představíme, co je u nás nového a na co se můžete těšit.

Nová technika na frézování stoupaček a překážek v kanalizaci

Již od června minulého roku si u nás můžete objednávat frézování stoupaček použitím vysokorychlostního čistícího stroje PICOTE.
Dále jsme začátkem tohoto roku pořídili další kompletně vybavený vůz s velkou frézou na frézování překážek v kanalizačních řadech o průměrech DN200 až DN600. Jedná se o již použitý stroj, který po menší úpravě slouží jako samostatný komplet, nebo jako rezervní pro větší akce.

Článek o možnostech a výsledcích tohoto stroje pro vás připravujeme. Tak snad brzy se toho dozvíte a uvidíte více.

Vysokorychlostní čistící a frézovací stroj PICOTE

Tento stroj je vhodný na frézování zarostlých litinových stupaček a odstranění zpevněných překážek v potrubí od DN50 do DN200.
Po necelém roce používání tohoto stroje už máme potřebné zkušenosti a umíme dobře odhadnout na co ten stroj stačí a na co je potřeba trochu jiná technika.

Více o možnostech a výsledcích tohoto stroje pro vás připravujeme do samostatného článku. Tak snad brzy se toho dozvíte a uvidíte více.

PICOTE na frézování stoupaček a ležaté kanalizace

Komplet na frézování kanalizace a překážek ve větších profilech

Pro nás trošku nestandardně jsme zakoupili již použitého robota od značky Hächler. Jde o stejnou značku, kterou již léta používáme, takže stačilo pár úprav a máme náhradu v případě poruchy na původním robotovi.
Zatím je vůz bez polepů a tak nám trošku kazí naši barevnou flotilu :-)

A co dalšího máme v plánu?

Asi největší investice v letošním roce bude stavba multifunkční haly na našem pozemku, kde bude prostor pro garážování našich vozů (které již nemáme na zimu kam dávat), prostor pro kompletní zázemí servisu na naše vozy, servisní středisko na opravu robotů a zázemí pro divizi výkopových prací, včetně skladu.

Až budeme mít zázemí pro parkování stávajících vozů, tak máme v plánu zakoupit nový recyklační vůz.

Jinak ve výrobě už máme a čekáme na dodání nového kamerového vozu na podvozku Crafter s pohonem všech kol. Vůz bude plně vybaven, včetně velké kamery a možností nahrávání v HD kvalitě. Součástí tohoto vozu bude i již zakoupená satelitní kamera pro revize přípojek rovnou z hlavního řadu.

Dále také čekáme na dodání komplet nového systému na zkoušky těsnosti kanalizace, jelikož ten starý je už za zenitem a je potřeba generační obměna.

Závěrem

Závěrem bychom vám chtěli ještě jednou poděkovat za vaši přízeň a budete-li mít problémy s kanalizací, obraťte se na nás. Zkušenosti a techniku máme.

PS: fotka co je na homepage u novinky a tady na pozadí je z ručního pikování betonu v potrubí DN1000