Služby pro správu a řešení problémů s kanalizací

Vyřešíme jakýkoli problém s kanalizací. Nepotřebujete další firmy

Děláme všechny služby spojené s kanalizacemi. Už od roku 1993. Zkušené techniky s nejvýkonnější technikou nezastaví žádný problém. Ročně jich vyřešíme přes 6.000. Rychle a bez chyb. Dosvědčí vám to více než 18.000 zákazníků z Prahy, Středočeského kraje i celé ČR.

Služby pro kanalizace
čištění kanalizace a potrubí

ČIŠTENÍ KANALIZACE A POTRUBÍ

Ročně vyjíždíme k tisícům případů čištění kanalizací, stok a potrubí. Máme vozy s nejvýkonnější technikou, která by uvolnila i kanalizaci ucpanou slonem.

Recyklační nástavby nasávají zpět nečistoty včetně vody, tu hned recyklují a používají k dalšímu čištění. Odpad rovnou odvezeme v cisterně a i dlouhé úseky tak vyčistíme rychleji a levněji.

čištění domovních odpadů

ČIŠTĚNÍ DOMOVNÍCH ODPADŮ

Jsou ucpané, špatně odtékají? Vyčistíme jakékoli odpady a neutečeme ani od sebevětší havárie. A že jsme jich za těch 26 let viděli a zvládli hodně.

Domovní odpady čistíme motorovým perem nebo tlakovou vodou. Vozy mají oboje, abychom každý problém vyřešili jedním výjezdem. A vyšší výkon znamená rychlejší a pro vás levnější čištění.

revize kanalizace kamerovým systémem

REVIZE KANALIZACE KAMEROVÝM SYSTÉMEM

Ucpává se často potrubí? Potřebujete inspekci před rekonstrukcí nebo předáním stavby? Děláme revize pomocí moderních kamerových systémů.

Prorostlé kořeny, zatvrdlý beton, prasklé potrubí? Prohlídka kamerou odhalí, co způsobuje potíže s kanalizací. Najdeme problém, vytrasujeme jeho místo na povrchu a doporučíme způsob opravy.

frézování kanalizace a betonu z potrubí

FRÉZOVÁNÍ KANALIZACE A BETONU Z POTRUBÍ

Zůstal v potrubí beton, prorostly do něj kořeny nebo čištění na pevnou ucpávku nestačilo? Robotické frézy odstraní i tu největší překážku bez výkopových prací.

Máme profesionální techniku na frézování betonu i kořenů v kanalizaci. Pokud hrozí, že kořeny do kanalizace prorostou znovu, doporučíme vyvložkovat potrubí sanačními rukávy.

oprava kanalizace výkopem i bez výkopu

OPRAVA KANALIZACE VÝKOPEM I BEZ VÝKOPU

Odhalil kamerový systém při inspekci poškození kanalizace, potřebujete rekonstrukci odpadů nebo se v revizní šachtě drží splašky? To spravíme.

Děláme opravy kanalizace výkopem i bez výkopu technikou vyvložkování a také opravy a sanace revizních šachet nebo jímek. Kamerou zjistíme rozsah problému a doporučíme opravu.

zkouška těsnosti kanalizace a jímek

ZKOUŠKA TĚSNOSTI KANALIZACE A JÍMEK

Stavební firmy nás potřebují před předáním stavby investorovi, ostatní obvykle při výstavbě nebo problému s jímkou, žumpou a septikem.

Potřebujete zkoušku těsnosti kanalizace, šachty nebo jímky? Používáme klasické metody i nejmodernější způsob řízený počítačem, který průběh a výsledek zakreslí přímo do protokolu.

sání odpadních vod a kalů

SÁNÍ ODPADNÍCH VOD A KALŮ

Potřebujete vysát jímku, septik, kalovou nádrž, odčerpat zatopený sklep či výtahovou šachtu po přívalovém dešti? Nebo občas vyvézt septik?

Odsajeme, vyčistíme a vyvezeme. Máme techniku se sacím výkonem, který si poradí s čímkoli. Nádrže rovnou pročistíme tlakovou vodou a můžeme i vyčistit přívodní potrubí do jímky.

prodej mříží a košů dešťových vpustí

PRODEJ MŘÍŽÍ A KOŠŮ DEŠŤOVÝCH VPUSTÍ

Potřebujete mříže, koše dešťových vpustí, rošty, lapače a další kanalizační prvky? Řešíme všechny problémy s kanalizací včetně prodeje těchto prvků.

Kradou vám litinové mříže? Zkuste ty ze speciálního plastu, který už sběrače kovu nezláká. Kromě Polyplastu nabízíme i výrobky z kompozitu a prvky ve třídě nehořlavosti A.

JAK SLUŽBY OBJEDNAT

Volejte dispečink od 6.30 do 15 hod (pro havarijní čištění kanalizace či ucpaného odpadu do 18:00) na telefonní číslo:

Případně pište přes online formulář. Dispečer s vámi domluví vhodný termín a zodpoví všechny dotazy. Poradíme vám vhodné řešení vašeho problému a sdělíme předběžnou cenu zásahu.

NEVÍTE SI RADY S KANALIZACÍ?

Napište nám svůj problém a my vám poradíme, spočítáme cenu a případně rovnou domluvíme termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu přijedeme prohlédnout a navrhneme řešení.

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné