Nový vůz na čištění kanalizace a sání kalů

Pořídili jsme si nový recyklační vůz na čištění kanalizací velkých profilů a sání kalů z velkých dálek a hloubek. Celkem už jich máme 6!

Když na velikosti záleží

Vůz je osazen čtyřpístou vodní pumpou o maximálním výkonu 550 lit při 175 barech. Díky tomu vyčistíme kanalizace těch největších rozměrů. Vodní pumpě sekunduje výkonná vývěva o výkonu 4000 m3/hod, díky které jsme schopni vysát nečistoty z velmi hlubokých a vzdálených jímek či čerpacích stanic odpadních vod. Mimochodem do cisterny se jich vejde 13m3.

Zvládneme vyčistit i kanalizace malých profilů

Pro čištění kanalizace menších profilů je vůz vybaven malou hadicí, kterou používáme taky na čištění vysátých jímek. Samozřejmostí jsou čistící trysky různých druhů a velikostí, vyprazdňování kalové komory pístem, výložník na 20m hadice DN150 + další hadice na boku vozu, dálkové ovládání.

Zvládneme i mrazy do -10°C

Co už není samozřejmostí je úprava pro zimní provoz až do -10°C. Tuto úpravu jsme ještě neměli, takže jsme zvědaví, jak bude v praxi fungovat.

Chcete-li vidět, jak vůz v praxi funguje, nezbývá vám nic jednoduššího, než si objednat naše služby :-)

Pokud vám stačí fotky, podívejte se níže.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona
Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.
ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli