Vývoz septiku i s vyčištěním!

Septik se pomalu plní a přichází čas objednat si auto na jeho vývoz? Zavolejte nám. Na odvoz fekálií jsme odborníci a vašemu septiku dopřejeme kompletní péči. Kromě vývozu ho na přání můžeme i vyčistit tlakovou vodou – bude jako nový.

Odsáváme, čistíme a vyvážíme

Naše služby si objednávají firmy, soukromé osoby i vodárenské společnosti. Máme výkonnou techniku, pro kterou je hračka sání kalů, vody i nečistot. Vyvezeme septik, vysajeme zatopený sklep nebo tukový lapol.

Pravidelný vývoz septiku: Kdo si jednou objedná vývoz septiku od nás, ten nám většinou volá pravidelně. Naše technika pojme i objem větších jímek a septiků.

Vyvezení a vyčištění tukových lapolů: restaurace, závody na zpracování masa a jiné provozy si nás volají na sání tukových lapolů. Přijedeme, vysajeme je a zbavíme se odpadu za vás.

Vysátí a vyčištění čerpací stanice: Při havárii, nebo preventivně čistíme domovní i veřejné čerpací stanice na odpadní vodu. V těchto čerpacích stanicích se postupně na dně hromadí kaly, vlhčené ubrousky a další hygienický materiál, který je postupem času potřeba vysát, aby nezničil čerpadla.

Odsátí vody ze zatopených prostorů: Po povodních, záplavách nebo haváriích na potrubí pomáháme vysávat vodu ze zatopených prostor.

Kolik stojí vývoz septiku a sací práce od nás?

Koukněte na náš ceník, kde naleznete i modelové příklady výpočtu ceny.

O legální likvidaci odpadních vod se postaráme za vás

Svěříte-li odvoz odpadních vod do našich rukou, nebudete se muset o nic starat. Fekálie, kaly či lapoly odvezeme tam, kam patří, a zajistíme, aby byly ekologicky zlikvidovány. Vy tedy splníte zákonné požadavky a budete zcela bez práce. O vývozu jímky vám vystavíme potvrzení, abyste měli doklad, že zneškodňujete odpady v souladu se zákonem. Máme souhlas k provozování mobilních zařízení ke sběru a výkupu odpadů, včetně smlouvy s koncovým odběratelem odpadu.

Nezapomeňte, že přestupku se dopouštíte také tím, když jímka přetéká, a zavolejte nám včas.

Zanecháváme po sobě jen čistotu

Na odvoz fekálií posíláme do akce sací vozy s recyklační či kombinovanou nástavbou. Ty jsou vybaveni i zařízením k čištění kanalizací a potrubí tlakovou vodou. Po odsátí kalů a nečistot tedy můžeme jímku, nádrž, septik nebo vpusť vyčistit. Díky zásahu tlakové vody jsou jako nové.

Jakou techniku k vám pošleme?

Že se k vám blížíme, poznáte na první pohled. Auta Herčík a Kříž mají fialovou a zelenou barvu. Na odvoz odpadních vod zasíláme mnoho různých vozů od menších až po vysoce výkonný sací vůz KAISER s výkonem vývěvy 6200 m3 za hodinu.

Jsme připraveni také na jímky dál od příjezdové cesty, délka napojených hadic může být až 200 metrů. Do cisteren se vejde až 13.000 l kalů, nemusíte tedy platit za dva výjezdy, vývoz lapolů i jímek zvládáme na jeden zátah.

vůz na sání kalů ze septiků z velkých dálek a hloubek

Recyklační vůz na sání kalů z velkých dálek a hloubek

Na špinavou práci jsme odborníci

S nečistotami se setkáváme denně, nezalekneme se ani větších akcí.

  • Ročně zvládneme více než 6 000 výjezdů k odpadům, kanalizacím nebo právě septikům.
  • Na trhu působíme téměř 30 let, nasbírali jsme spoustu zkušeností.
  • Měli jsme více než 18 000 spokojených zákazníků, řada si naše služby objednává pravidelně.
  • Máme skvělou techniku schopnou pracovat přesně a rychle.
  • Jsme časově flexibilní, akutní objednávky řešíme rychle.
  • Objednáte si nás telefonicky nebo online.
  • Působíme hlavně v Praze a Středočeském kraji, ovšem dojedeme kamkoliv po ČR.

Podle čeho určujeme cenu za odvoz odpadních vod?

Vývoz fekálií se účtuje dle velikosti cisterny, paušálního poplatku za výjezd vozidla (případně ujetých km) a ujetých km k místu převzetí. Orientační ceník za vývoz lapolů či fekálií máme zveřejněný na našem webu. Chcete-li pomoct s výpočtem ceny, kontaktujte naši infolinku, dispečer vám poradí. Můžete si rovnou domluvit termín. Ideálně si dohledejte informaci o velikosti vašeho septiku a podejte dispečerovi patřičné informace, ať víme, jakou techniku k vám poslat. Jezdit s kanónem na vrabce je zbytečné, za menší vůz méně zaplatíte a nám jde především o to, abychom splnili klientovy požadavky na kvalitu i cenu.

Nejsme nejlevnější, ale pořádný výkon je naše výhoda

Víme, že nejsme nejlevnější, a to proto, že vývoz septiků nepatří mezi naše stěžejní služby. Naší hlavní náplní je čištění odpadů a kanalizací všech profilů. Proto disponujeme výkonnými vozy, které jsou mnohdy několikanásobně silnější než běžné vozy na odvoz fekálií. Na těchto vozech taky jezdí posádka ve dvou lidech. Proto jsou naše ceny výrazně vyšší, než u lokálních "fekálníků".

Zato oproti nim umíme vysát i tuhé kaly ze dna jímek, nebo z velkých dálek a hloubek. Na tyto práce bohužel obyčejné fekální vozy nestačí.

Další rady k nezaplacení

Čištění tukových lapolů - Herčík a Kříž

Co jsou to tukové lapoly a proč je důležité je pravidelně čistit?

V zařízeních, ve kterých se zpracovává velké množství potravin s vysokým obsahem tuků, jako jsou například restaurace, řeznictví, školní jídelny nebo kantýny, by rozhodně neměly chybět takzvané tukové lapoly. Co si pod tímto pojmem představit a proč je důležité tukové lapoly pravidelně čistit?

Ucpaná kanalizace

Nejčastější závady na kanalizaci a možné způsoby opravy

Článek o nejčastějších závadách na kanalizaci s popisem možností jejich oprav.

Jak předcházet problémům s kanalizací

Návod, jak předcházet problémům s kanalizací

V článku naleznete nejčastější chyby, které často děláme, abychom si vytvořili problémy s kanalizací. Dodržením pár níže popsaných zásad si zachováte vaši kanalizaci dlouho čistou a funkční bez nepříjemného zápachu a častého přicpávání.

ruční spirála na čištění domovních odpadů

Jak vyčistit ucpaný odpad svépomocí

V článku Vám popíšeme jak postupovat při špatně odtékajícím domovním odpadu nebo ucpané kanalizaci či WC. Také se dozvíte jak vyčistit ucpaný odpad svépomocí.