Ucpaný odpad, WC nebo kanalizace

Špatně odtéká, neodtéká nebo už přetéká? Hned to spravíme

Máme techniku na malé i velké problémy s kanalizacemi. Každý rok jich vyřešíme přes 6.000. Pročistíme kanalizační potrubí, stoupačky i ucpaný záchod tlakovou vodou nebo motorickými pery. A hodíme sebou. Jezdíme hlavně po Praze a Středočeském kraji.

ucpaný odpad nebo kanalizace

Vyčistíme velké i malé. Od městských kanalizací, stok na hlavních řadech, potrubí venku i ve stoupačkách až po domovní odpad, nebo ucpaný záchod. A neutečeme ani od sebevětší havárie. Od roku 1993 jsme jich viděli a zvládli nespočet.

Čistíme ucpané kanalizace

Neodtékající potrubí je horký problém. Ale u havárií jde o čas – přijedeme třeba už do hodiny a použijeme 4× výkonnější techniku oproti běžným čisticím vozům. Je to rychlejší, a proto i levnější. A že nic nešidíme, dokazuje více než 18.000 spokojených zákazníků, kteří se k nám z mnoha důvodů pravidelně vracejí.

Renault proplach na čištění ucpaných kanalizací a odpadů

Čistíme ucpané odpady a záchody

Špatně odtékají nebo jsou ucpané? Domovní odpady čistíme motorovým perem nebo tlakovou vodou. Čisticí vozy mají oboje, abychom obvyklé problémy s odpady vyřešili jedním výjezdem.

Vyřešíme jakýkoli problém s kanalizací, takže už nemusíte shánět další firmy. Potvrdí vám to více než 18.000 našich zákazníků. Pokud je potrubí ucpané prorostlými kořeny nebo nateklým betonem, vyfrézujeme ho. Opakuje-li se ucpávání, revize kamerovým systémem odhalí příčinu a navrhneme způsob opravy.

PROČ CHTÍT NA ČIŠTĚNÍ UCPANÝCH ODPADŮ A KANALIZACÍ HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

ikona

Vyčistíme jak ucpaný odpad od umyvadla či pisoáru, tak ucpaný záchod, stoupačku i domovní přípojku

OBJEDNEJTE SI ČIŠTĚNÍ UCPANÉ KANALIZACE NEBO ODPADU

Napište nám svůj problém s kanalizací. Dispečer vám poradí, sdělí orientační cenu a domluvíte si termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Volejte dispečink od 6:30 do 15:00 na tel. 604 208 684, pro havarijní čištění kanalizace a ucpaného odpadu do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné