Havárie kanalizace?

Ani havárie kanalizace není tragédie. Když přivoláte nás

Ročně vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi. Prorostlé kořeny, zatvrdlý beton, prasklé potrubí – neprůchozí nebo poškozená kanalizace může mít různé příčiny. Zjistíme je kamerovou prohlídkou a závady v potrubí opravíme.

havárie kanalizace

Vyčištění kanalizace

Nejdříve neprůchozí kanalizaci uvolníme, abychom do potrubí mohli vyslat kamerový systém. Na havarijní čištění kanalizace a domovních odpadů používáme techniku, která odstraní jakoukoli ucpávku rychleji a tedy i levněji než běžné čisticí vozy.

vůz na čištění kanalizace, odpadů a sání kalů

Kamerová prohlídka kanalizace

Prohlídka kamerou odhalí příčiny havárie kanalizace. Najdeme je, na povrchu vytrasujeme a navrhneme způsob opravy. Používáme 4 kamerové systémy, které zkoušku zaznamenají do písemného protokolu a videa.

pojízdná kamera pro revize kanalizace

Vyfrézování potrubí

Po revizi navrhneme způsob opravy. Místo drahé opravy výkopem často stačí potrubí jen vyfrézovat, abychom odstranili prorostlé kořeny nebo zatvrdlý beton. Na oboje máme roboticky řízené frézy. A opětovnému prorůstání kořenů zabráníme sanačními rukávy.

robotická fréza na překážky v kanalizaci

Oprava kanalizace bez výkopu nebo výkopem

Poškozené potrubí opravíme bezvýkopově nebo výkopem. Doporučíme vám vhodnější způsob vzhledem k poškození a umístění potrubí, opravu naceníme a domluvíme termín. Snadno vyřešíme i netěsnost jímek nebo když revizní šachtě chybí žlab, případně se na dně drží splašky.

Umíme opravit a vyřešit všechny problémy s kanalizací, takže nepotřebujete další firmy. Ani od sebevětší havárie neutečeme. A že jsme jich od založení firmy v roce 1993 viděli a zvládli hodně. Ale nic nešidíme. To vám potvrdí více než 18.000 spokojených zákazníků, kteří se k nám z mnoha důvodů pravidelně vracejí.

bezvýkopová oprava kanalizace

PROČ PŘI HAVÁRII KANALIZACE CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

VYŘEŠTE HAVÁRII KANALIZACE S HERČÍKEM A KŘÍŽEM

Napište nám svůj problém s kanalizací. Dispečer vám poradí, sdělí orientační cenu a domluvíte si termín zásahu. Nebo si nejdříve závadu prohlédneme a navrhneme řešení. Pro objednání služeb volejte od 6:30 do 15:00 na tel. 604 208 684 a pro havarijní čištění kanalizace a odpadů do 18 hod.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné