Čištění kanalizace o Vánocích a na Silvestra

Vážení zákazníci, držíme pro vás havarijní pohotovost na čištění kanalizace a domovních odpadů o vánočních svátcích i mezi nimi. Budete-li mít problém s kanalizací, stačí zavolat.

Havarijní pohotovost na čištění kanalizace o Vánocích a na Nový rok

Budete-li potřebovat vyčistit ucpaný záchod, stoupačku, nebo domovní přípojku v Praze a blízkém okolí, zavolejte nám na náš dispečink 604 208 684, kde si s dispečerem rovnou domluvíte přibližný termín příjezdu.

Havarijní pohotovost o svátcích a mezi nimi pro vás držíme přes den od 8:00 do 17:00. Noční havarijní pohotovost bohužel neprovádíme.

Na čištění odpadů a ucpanou kanalizaci k vám přijede posádka s plně vybaveným vozem na čištění kanalizace tlakovou vodou i motorovým perem (spirálou.)

Ceny za vyčištění kanalizace naleznete v našem ceníku. Za havarijní výjezd o víkendu nebo svátcích si účtujeme paušální poplatek 1500,- Kč/výjezd.

Čištění odpadů, kanalizace a další naše služby mezi svátky

Mezi svátky jsme vám k dispozici jako kterýkoliv jiný den. To znamená od 6:30 do 18:00.

Závěrem bychom vám chtěli popřát hodně zdraví, klidné a pohodové vánoční svátky, veselý Silvestr a ať naše služby v těchto dnech vůbec nepotřebujete :-)

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli