Čištění kanalizace a odpadů o prázdninách

Už jste to možná zažili. Máte problém s domovním odpadem, voláte svého instalatéra a on je zrovna na dovolené... To se Vám u nás nestane!!!

Vyzkoušejte nás na čištění ucpaného odpadu či domovní kanalizace

Voláte svého oblíbeného instalatéra, havarijní pohotovost, nebo rádoby odbornou firmu a oni telefon neberou? Nebo jsou na dovolené, mají prodloužený víkend a podobně? Nezoufejte. Vyzkoušejte naše profesionální služby nejen na čištění kanalizace.

Stačí zavolat na náš dispečink 604 208 684, kde nám řeknete, s čím máte problém a my vám navrhneme nejbližší termín jeho odstranění.

Máme celkem 36 zaměstnanců a celozávodní dovolenou nevedeme! Proto jsme vám i o prázdninách k dispozici každý všední den od 6:30 do 18:00 a o víkendu od 8:00 do 17:00. V případě potřeby je možná i dohoda mimo tuto pracovní dobu.

Nejčastější výjezdy k havarijnímu čištění

Nejčastěji jezdíme k čištění ucpaných záchodů, k čištění odpadů od dřezů a umyvadel a k čištění domovní kanalizace svislé i ležaté.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli