Čištění dešťové kanalizace po vydatném dešti

Zapršelo a vám neodtéká dešťová kanalizace? V gajgru stojí voda, u dvorní vpusti je obří louže? Zavolejte nám, vše umíme rychle vyčistit.

Čištění dešťové kanalizace je čas od času potřeba

Příčinnou ucpání dešťové kanalizace (především jde o gajgry - lapače střešních nečistot, gule - dvorní vpusti, nebo uliční vpusti) bývá nejčastěji vniknutí předmětu, který do těchto kanalizací nepatří (PET láhve, směsný odpad, dlažební kostky z chodníku apod.), nebo zaschnutí materiálu, především bahna, v sifonu nebo odtoku vpusti. Při vydatném dešti pak dešťová kanalizace nestíhá odtékat. Důsledek je pak velmi rychle patrný. Z gajgru vytéká voda, vlhnou zdi. U dvorní vpusti je louže.

Máme vybavení a potřebné zkušenosti

Pokud u vás tato situace nastane, nezoufejte. Zavolejte nám na tel. číslo 235 516 666 nebo 604 208 684 a dispečer vám sdělí nejbližší termín zásahu a předpokládanou cenu. Tyto práce děláme dnes a denně a jsme na ně patřičně vybavení. Díky kombinovaným vozům můžeme vodu a odpad z vpustí odsát a pomocí tlakové vody vyčistit ucpané potrubí.

Prevence je základ

Přečtěte si v našem článku, jak předcházet ucpání dešťové kanalizace. Dodržením pár pouček a doporučení si ušetříte spousty peněz za čištění.

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli