Havarijní čištění kanalizace o Vánocích a na Nový rok 2016

Vážení zákazníci, o vánočních svátcích, na Silvestra a Nový rok pro vás držíme havarijní pohotovost na čištění kanalizace a domovních odpadů v Praze a Středočeském kraji.

Havarijní pohotovost na kanalizace o Vánocích a na Nový rok

Budete-li potřebovat vyčistit ucpanou kanalizaci nebo domovní odpad v Praze nebo Středočeském kraji během vánočních svátků a na Nový rok, zavolejte nám na náš dispečink 604 208 684 a dispečer vám rovnou sdělí přibližný čas příjezdu techniků na místo.

Havarijní pohotovost pro vás držíme od 7:00 do cca 17:00. Bohužel noční výjezdy na čištění kanalizace neprovádíme.

Na čištění ucpaných odpadů a neodtékající kanalizaci k vám přijede plně vybavený vůz, který umí vyčistit kanalizaci tlakovou vodou a ucpané domovní odpady v bytech motorovým perem (spirálou.)

Chcete-li vědět, kolik vás bude čištění stát, podívejte se na náš ceník čištění kanalizace. Za havarijní výjezd o svátcích a o víkendech máme paušální poplatek ve výši 1500,- Kč/výjezd.

Sice je to trošku proti nám, ale přejeme vám všem, ať vaše kanalizace doma či ve firmě zdárně fungují a ať naše služby o svátcích nepotřebujete :-)

PROČ CHTÍT HERČÍKA A KŘÍŽE

ikona

Každý rok vyřešíme přes 6.000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více než 18.000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

ikona

Používáme jen výkonnou techniku, která odvede práci rychleji a pro vás tak levněji. U nás na velikosti a výkonu záleží.

ikona

Ušetříte za dopravu i vodu. Při čištění nejezdíme pro vodu sem a tam. Velké cisterny a recyklační vozy si vystačí.

Když jde o kanalizace, zvládneme cokoli